admiral@lidhu.org
Gjilan

Chatohu INC

Chatohu është një komunitet shqiptarësh online. Cdo ditë na vizitojne rreth 3500 persona nga të gjitha moshat, marrin pjesë për të bërë shoqe e shokë të rinjë, duke u argëtuar sëbashku dhe pse jo edhe për të gjetur shpirtin binjak. Njohje Interesante!

3500

Vizitor ne ditje

8

Operator

10

Administrator

5

Projekte te reja

Shqiperia e Madhe

Lajmet e fundit

two-images-1.jpg
21
Vite eksperience
two-images-1.jpg

Dardania Chat since 2002

Bashkimi Shqiptarëve kudo në botë!

Qëllimi ynë kryesor është të kemi një rrjet SHQIP ku mund të mblidhen të gjithë Shqiptarët nga të gjitha trojet tona Shqiptare dhe bashkëatdhetarët tanë të cilet janë anë e mbanë botës!

Provo dhe ti!

Të rejat ne Chatohu Network

Mp3 Shqip

Këngët dhe Albumet më të reja!

Jeni duke kërkuar për